Kariéra

Přidej se k nám do týmu!

Backend/Frontend Developer

Nehledáme StartUpisty... Nehledáme ty, co jenom mluví! Jsi kompatibilní? Rád děláš věci šíleně a jinak? Říká ti něco Php, databáze, Javasript...?

Studuješ? Nevadí! Pojď získat zajímavé zkušenosti!

Máš chuť věci dělat jinak a podílet se na super projektech? Nehledáme zaměstnance do firmy, ale kompatilbilního parťáka a společníka do budoucna, co má chuť se podílet na vývoji zajímavých projektů.

Hledáme parťáka, co nehledá výmluvy, ale hledá výzvy!

Myslíš si, že na to máš? V tom případě hledáme právě TEBE!
Napiš nám co umíš a co očekáváš od spolupráce!

Těšíme se na spolupráci!

Konzultant restauračních zařízení

Pro internetový portál MenuČesko.cz přijmeme konzultanta restauračních zařízení.

Náplň práce:
  • péče o stavající klientelu a následný klientský servis
  • vyhledávání a registrace nových klientů
  • vytváření cenových nabídek

Nabízíme:
  • samostatnou pozici s prostorem pro vlastní realizaci
  • nadstandardní platové ohodnocení
  • možnost kariérního postupu
  • flexibilní pracovní doba
  • možnost homeoffice
  • mladý a příjemný kolektiv
  • profesionální zaškolení zakončené certifikátem

Požadujeme:
  • schopnost samostatně pracovat
  • ochotu dále se vzdělávat
  • základní obchodní dovednosti a příjemné vystupování
  • komunikační a organizační schopnosti
  • uživatelská znalost práce s PC (Microsoft Office, internet, sociální sítě)